Gabinet Zdrowych Stóp powstał z myślą o osobach poszukujących kompleksowej i profesjonalnej pomocy z zakresu pielęgnacji stóp.
nd: zamknięte
info@example.com

Related Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

nd: zamknięte
Title Image

Rekonstrukcja / protetyka paznokcia

Rekonstrukcja i protetyka paznokcia

Doznałeś uszkodzenia paznokcia, przez które jego część lub całość odpadła? W moim gabinecie wykonuję zabieg rekonstrukcji paznokcia. Podolog stosuje go nie tylko w celu poprawienia estetyki palca, ale również w celu terapeutycznym. Dowiedz się więcej o rekonstrukcji i protetyce paznokcia. Jeśli potrzebujesz specjalnej pomocy podologicznej, umów się na konsultację. Mów gabinet mieści się na ulicy Jagiellońskiej 74 w Kielcach.

Rekonstrukcja paznokcia to zabieg polegający na odtworzeniu brakującego fragmentu płytki za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej utwardzalnej masy, stworzonej do celów protetyki. Zabiegowi mogą być poddane zarówno paznokcie trwale jak i czasowo uszkodzone. W przypadku paznokci zmienionych na skutek chorób bakteryjnych lub grzybiczych najistotniejsze jest oczyszczenie zmian, odpowiednia terapia, a dopiero potem rekonstrukcja. Protetyka paznokci nie tylko poprawia komfort psychiczny pacjenta, ale również stanowi ochronę dla kości paliczka dystalnego. Rekonstrukcję wykonujemy opatentowanymi preparatami marki UNGUISAN® Classic, które w swoim składzie zawierają substancje bakterio i grzybobójcze.

Zobacz jak wygląda oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo w naszym gabinecie.