Gabinet Zdrowych Stóp powstał z myślą o osobach poszukujących kompleksowej i profesjonalnej pomocy z zakresu pielęgnacji stóp.
nd: zamknięte
info@example.com

    Sorry, no posts matched your criteria.

nd: zamknięte
Title Image

Przed pierwszą wizytą

przygotowanie stopy przed pierwszą wizytą

Zanim przyjdziesz
do gabinetu...

Strach i niepewność to najczęstsze uczucia towarzyszące pacjentom wybierającym się na pierwszą wizytę w gabinecie podologicznym w Kielcach. Żeby Państwa uspokoić, zapewniam, że w trosce o komfort fizyczny i psychiczny pacjenta dokładam wszelkich starań, aby wizyta przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.

Jak się przygotować do
wizyty?

Dla wzajemnego komfortu zalecam zachowanie podstawowych zasad higieny i odświeżenie stóp w domu przed wizytą w gabinecie. Samodzielne przycinanie paznokci, ścieranie naskórka lub aplikacja preparatów leczniczych może jedynie utrudnić mi prawidłowe rozpoznanie zmian chorobowych na stopie.

W czasie wizyty założę Państwu kartę pacjenta i zbiorę wywiad, w którym na pewno zapytam o przebyte choroby, zabiegi i urazy w obrębie stóp, alergie oraz przyjmowane na stałe leki. Warto te informacje przygotować wcześniej. Jeśli posiadacie Państwo istotną dokumentację medyczną , to proszę zabrać ją ze sobą na wizytę. Prawidłowo przeprowadzony wywiad z pacjentem to podstawa właściwej diagnostyki.

Podolog Kielce podczas rozmowy z klientką

Zobacz gdzie znajduje się gabinet!