Gabinet Zdrowych Stóp powstał z myślą o osobach poszukujących kompleksowej i profesjonalnej pomocy z zakresu pielęgnacji stóp.
nd: zamknięte
info@example.com

    Sorry, no posts matched your criteria.

nd: zamknięte
Title Image

Rekonstrukcja / protetyka paznokcia

Rekonstrukcja i protetyka paznokcia

Doznałeś uszkodzenia paznokcia, przez które jego część lub całość odpadła? W moim gabinecie wykonuję zabieg rekonstrukcji paznokcia. Podolog stosuje go nie tylko w celu poprawienia estetyki palca, ale również w celu terapeutycznym. Dowiedz się więcej o rekonstrukcji i protetyce paznokcia. Jeśli potrzebujesz specjalnej pomocy podologicznej, umów się na konsultację. Mów gabinet mieści się na ulicy Jagiellońskiej 74 w Kielcach.

Zabieg rekonstrukcji paznokcia – na czym polega?

Rekonstrukcja paznokcia to zabieg polegający na odtworzeniu brakującego fragmentu płytki za pomocą specjalnie do tego przeznaczonej utwardzalnej masy, stworzonej do celów protetyki. Zabiegowi mogą być poddane zarówno paznokcie trwale jak i czasowo uszkodzone.

Rekonstrukcja paznokcia przez podologa w Kielcach – krok po kroku

W przypadku paznokci zmienionych na skutek chorób bakteryjnych lub grzybiczych najistotniejsze jest oczyszczenie zmian, odpowiednia terapia, a dopiero potem rekonstrukcja. Protetyka paznokci nie tylko poprawia komfort psychiczny pacjenta, ale również stanowi ochronę dla kości paliczka dystalnego. Rekonstrukcję wykonujemy opatentowanymi preparatami marki UNGUISAN® Classic, które w swoim składzie zawierają substancje bakterio i grzybobójcze.

Zobacz jak wygląda oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo w naszym gabinecie.